KONST / Litografier / Färglitografi 11709131
nr 1170 9131
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Komposition, signerad och numrerad 15/30, motivet: 39x54
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:07:03
19/3 13:37:59
19 mar
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson